fbpx

O nas

Fotografia od lat była naszą wspólną pasją. Na początku zaczynaliśmy od sesji portretowych w naszym domowym studio, ucząc się przy tym prawidłowych kadrów, oświetlenia oraz obróbki w Photoshopie. Szybo załapaliśmy, że to jest właśnie TO co chcemy robić!
I tak od fotorelacji z rodzinnych imprez doszliśmy do wniosku, że czas iść dalej i spróbować własnych sił fotografując wesela.

Działalność rozpoczęliśmy w 2015 roku i od tego czasu pokochaliśmy fotografię ślubną za jej nieprzewidywalny charakter i pozytywną energię jaką czerpiemy z każdej chwili bycia z Wami w tym dniu. Wiemy, że jest to jeden z ważniejszych dni w Waszym życiu i za pewne wybór fotografa nie jest łatwy. Tym bardziej cieszymy się za każdym razem, kiedy wybieracie właśnie Nas!

Zdjęcia robimy zazwyczaj razem, ale stworzyliśmy również pakiety z jednym fotografem.
Karolina to zdecydowanie strona artystyczna naszego duetu. Umie stworzyć klimat oraz romantyczną scenę na zdjęciu. Pomaga w „naturalnym pozowaniu”, czyli jak wyglądać pięknie na zdjęciu jednocześnie nie układając ciała w sztuczne pozy.
Paweł z kolei jest od zadań technicznych. Zna każdą funkcję w naszym sprzęcie i fascynuje się wykonywaniem zdjęć w oświetleniu studyjnym. To dzięki niemu na każdą sesję przychodzimy z całą zawartością naszej fotograficznej szafy. Razem tworzymy niezawodny zespół.

fotografia siedleccy, fotograf na wesele Wrocław, zdjęcia na ślub